Praca

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, oddziały w Bieniewie-Parceli i Gnatowicach Starych.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • stałe zatrudnienie w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • atrakcyjny system wynagradzania i premiowania (m.in. premia uznaniowa i premia z tytułu stażu pracy);
  • odzież roboczą i ciepły posiłek regeneracyjny.

Opis stanowiska pracy: praca w systemie zmianowym, obowiązki związane z funkcjonowaniem magazynu typu chłodnia składowa, w tym m.in.

  • obsługa wózków widłowych wysokiego składowania (transport wewnętrzny palet z towarem pomiędzy strefami / lokalizacjami magazynowymi);
  • realizacja dziennych zadań związanych z wstawianiem i wystawianiem palet z towarem.

Oczekiwania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna;
  • dobry stan zdrowia, dyspozycyjność;
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • umiejętność obsługi komputera (nie jest to wymóg konieczny);
  • punktualność, rzetelność, motywacja do pracy, dbałość o towar i powierzone mienie;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz w obsłudze wózków wysokiego składowania będą dodatkowymi atutami.

Proszę o umieszczanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PAGO Sp. z o.o. moich danych osobowych (w tym danych dodatkowych, nie wynikających z art. 22[1] KP) wskazanych w dokumentach rekrutacyjnych, zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dla potrzeb:

  • rekrutacji, w związku z którą składam aplikację,
  • przyszłych rekrutacji.

Administratorem danych wskazanych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: cv oraz list motywacyjny) jest PAGO Sp. z o.o., ul. Fabryczna 14, 62-065 Grodzisku Wielkopolskim. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych niniejsza zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), a Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia przez Administratora danych procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe będą przechowywane przez okres:

a) W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych na cele jednego procesu rekrutacyjnego - do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego, wydłużonego o okres 2 tygodni,

b) W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych na potrzeby rekrutacji przyszłych - 5 lat od licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Przetwarzane dane należą do zwykłych danych osobowych (nie są to dane szczególnych kategorii). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe przeprowadzenie tego procesu. Odbiorcami danych osobowych w związku z realizacją celu, wskazanego w punkcie powyżej, mogą być podmioty, którym Administrator powierzył przetwarzanie danych osobowych (stali usługodawcy Administratora, np. firma IT) oraz podmioty powiązane z Administratorem. Administrator danych nie zamierza przekazać Pani/Pana Danych Osobowych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Przysługują Pani/Panu następujące prawa: dostępu do Danych osobowych, niezwłocznego sprostowania Danych osobowych, które są nieprawidłowe, a także uzupełnienia niekompletnych Danych osobowych; niezwłocznego usunięcia Danych osobowych; ograniczenia przetwarzania, jeżeli: a) kwestionuje Pani/Pan prawidłowość Danych osobowych, b) przetwarzanie jest niezgodne z prawem, lecz sprzeciwia się Pani/Pan usunięciu danych, c) Administrator danych nie potrzebuje już danych osobowych do celów przetwarzania, ale są one Pani/Panu potrzebne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń, d) wniosła/wniósł Pani/Pan sprzeciw wobec przetwarzania - do czasu stwierdzenia, czy podstawy po stronie Administratora są nadrzędne wobec podstaw Pani/Pana sprzeciwu; przenoszenia danych, w tym do: a) otrzymania (w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego) danych, które dostarczyła Pani/dostarczył Pan Administratorowi danych i ich przesłania innemu administratorowi, b) żądania, by dane zostały przesłane przez Administratora danych bezpośrednio innemu administratorowi, o ile jest to technicznie możliwe; cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej cofnięciem; wniesienia skargi do organu nadzorczego, w szczególności w państwie członkowskim Pani/Pan zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia, jeżeli sądzi Pani/Pan, że przetwarzanie danych narusza RODO.

mapa

Centrala w Grodzisku Wlkp.

62-065 Grodzisk Wielkopolski
ul. Fabryczna 14
Tel
0048 61 448 13 43

Chłodnia w Grodzisku Wlkp

PL 30051101 WE

Tel

Oddział w Bieniewie

PL 14321108 WE

05-870 Bieniewo-Parcela
Bieniewo-Parcela 37
Tel
0048 22 462 49 10

Oddział w Gnatowicach

PL 14321105 WE

05-085 Kampinos
Gnatowice Stare 31
Tel
0048 22 207 29 00

Oddział w Gdańsku

PL 22611107 WE

80-601 Gdańsk
ul. Kontenerowa 22
Tel
0048 58 770 65 00

Oddział w Lęborku

PL 22081101 WE

84-300 Lębork
ul. Zwarowska 22
Tel
0048 59 863 43 70

Oddział w Dąbrowie Górniczej

PL 24651101 WE

41-300 Dąbrowa Górnicza
ul. Roździeńskiego 21
Tel
0048 32 360 91 20

PAGO Sp. z o.o.

62-065 Grodzisk Wlkp., ul. Fabryczna 14
NIP 697-220-57-96, REGON 300566710

KRS 0000298180, Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,
IX Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał zakładowy 2 250 000 PLN

Zapoznaj się także z zasadami przetwarzania danych przez PAGO Sp. z o.o.